Запорізький фермер оскаржив рішення суду щодо відведення йому двох гектарів землі

Запорізький фермер оскаржив рішення суду щодо відведення йому двох гектарів землі

Фермер із Вільнянського району подав позов до Запорізького адміністративного суду зі скаргою на дії Держгеокадастру.  Йому відмовили у відведенні земельної ділянки площею два гектари для ведення власного господарства.

Про це мова йде в судовій ухвалі від 15 квітня.

Згідно з матеріалами справи, представник фермерського господарства, розташованого в селі Максимівка Вільнянського району у 2019 році звернувся до Держгеокадастру з проханням видати йому дозвіл на розробку документації щодо відведення земельної ділянки площею 2 гектари для ведення власного господарства. Однак, співробітники управління відмовили фермеру. У свою чергу, мешканець Вільнянського району подав до суду на дії Держгеокадастру.

Позивач зазначив, що, згідно із законом, йому могли відмовити лише у разі невідповідності місця розташування об'єкту вимогам нормативно-правових актів, генеральних планів чи будь-якої іншої містобудівної документації.

Натомість, у Держгеокадастрі повідомили, що відмова мотивована с.7 ст.118 Земельного кодексу України. Суд підтримав позицію Держгеокадастру та визначив їх дії правомірними.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі