Запорізький суд виправдав чиновницю у справі про хабарництво

Запорізький суд виправдав чиновницю у справі про хабарництво

Шевченківський суд виправдав посадовицю райадміністрації, обвинувачену в отриманні 2 тис. грн хабаря за надання дозволу підприємцю.

Про це повідомили у Запорізькому проєкті розслідувань з посиланням на ухвалу суду.

Так, за матеріалами справи, у березні 2017 року поліціянти затримали головну спеціалістку відділу економічного розвитку та підприємництва Шевченківської райадміністрації. Жінка отримувала другу частину хабаря, загальна кількість якого становила 2 тис. грн, за надання дозволу на розміщення точки з продажу харчів.

У ході судового засідання жінка зазначила, що підприємець сам запропонував їй гроші в розмірі 3,5 тисячі гривень, від яких вона відмовилась. Однак пізніше підприємець знову прийшов до чиновниці, отримав дозвіл на торгівлю та поки вона не бачила, поклав гроші під клавіатуру комп’ютера.

Підприємець у залі суду визнав, що чиновниця не вимагала у нього гроші. Однак чоловік залишив кошти та згодом звернувся до поліціянтів із заявою про вимагання грошей.

Під час розгляду справи суд визначив, що є очевидні ознаки того, що з боку працівників правоохоронних органів мало місце моделювання злочину, інкримінованого особі, з використанням іншої особи як агента-провокатора. У результаті чиновницю визнати невинуватою та виправдати у зв`язку з відсутністю складу злочину.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі