Запорізький суд визнав знайдені 1,5 мільйона доларів у чиновника ЗАЕС не хабарем

Запорізький суд визнав знайдені 1,5 мільйона доларів у чиновника ЗАЕС не хабарем

Запорізький суд визнав, що 1,5 млн доларів знайдені у чиновника Запорізької АЕС були не хабарем, а позикою для ведення бізнесу.

Про це на своїй сторінці написав радник президента НАЕК "Енергоатом" Олег Поліщук.

Так, за наявною інформацією, обшук у будинку чиновника відбувся 24 липня. Тоді правоохоронці знайшли чималу суму у валюті та понад 100 банківських золотих монет.  Тоді сам Олег Поліщук зазначав, що відповідна сума могла бути "відкатом" за держзакупівлі. Усі пачки доларів були перемотані та ідентифіковані із закупівлями, які здійснював ДП НАЕК "Енергоатом" в різні періоди.

"Насправді це були не "відкати", а позичені гроші для здійснення підприємницької діяльності на пенсії. Пенсіонер ЗАЕС має стратегічне бачення і завчасно планує своє життя на заслуженому відпочинку. Ще працюючи на атомній станції, він планував розвиток власного бізнесу і таку суму позичив для наповнення статутного капіталу власної юридичної особи.  Гроші позичив у гривні, але, очевидно, маючи від природи комерційний хист, зметикував, що у світі COVID 19 і кругом криза, а тому гривня - це небезпечно", - повідомляє радник президента НАЕК "Енергоатом".

Про це також свідчить ухвала Орджонікідзевського районного суду про скасування арешту на вилучене майно.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі