Запорізького чиновника ОДА залишили під нічним домашнім арештом

Запорізького чиновника ОДА залишили під нічним домашнім арештом

Посадовця Запорізької облдержадміністрації залишили під домашнім нічним арештом, не задовольнивши клопотання правозахисників чиновника.

Так, за даними ЗМІ, Запорізький апеляційний суд залишив без змін рішення Орджонікідзевського районного суду. Начальника управління з питань промисловості та економічної діяльності Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури, підозрюваного в отриманні хабаря, взяли під варту (домашній арешт).

Зазначається, що посадовець домовився з головою однієї з фірм, пов'язаних зі сферою металолому, про сприяння в отриманні акту обстеження спеціалізованих металургійних підприємств на відповідність вимогам закону. Кошти за "послуги" власник фірми мав перерахувати до благодійного фонду "Бути добру". Фонд зареєстрований на дружину колишнього радника губернатора.

Отримавши гроші, чиновник підписав акт моніторингу, який містить неправдиві відомості про наявність необхідних умов для металургійної переробки металолому та чорних металів.

Слідчі та представники прокуратури клопотали про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою з можливістю внесення застави (169 тис. грн). Тоді суд змінив запобіжний захід на тримання під вартою із забороною покидати місце проживання з 22:00 до 07:00. Крім того, чиновника відсторонили від посади.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі