Керівниця дитячого будинку в Запоріжжі збила полісмена, котрий хотів їй вручити протокол за корупцію

Керівниця дитячого будинку в Запоріжжі збила полісмена, котрий хотів їй вручити протокол за корупцію

Директорка збила полісмена при спробі затримання

Директорка дитячого будинку збила одного з поліціянтів, котрі прийшли вручити їй протоколи. Мова йде про керівницю дитячого будинку "Сонечко" Олену Лебедеву, яку нещодавно хотіли звільнити з займаної посади. 

Кадрове питання вирішували декілька місяців тому депутати Запорізької облради, однак на її захист стали представники партії "Укроп". В політичній силі повідомляли, що Лебедева сама звернулася по допомогу. Питання з приводу звільнення викликало багато суперечок у сесійній залі. В результаті, керівниця продовжила займати свою посаду. 

Так, у вівторок, 9 липня, співробітники Управління захисту економіки прийшли в дитячий будинок «Сонечко», щоб вручити Олені Лебедевій 4 протоколи про адміністративні порушення пов'язаних з корупцією. 

Саме тоді, за інформацією запорізького видання, дізнавшись, що в інтернат приїхали правоохоронці, Лебедева спробувала втекти.

Жінка сіла в службовий автомобіль і наказала водієві їхати. Той послухав її, і рушивши і збив поліцейського. 

У прес-службі поліції підтвердили інформацію. Правоохоронець 1990 року народження отримав тілесні ушкодження, на місце викликали слідчу групу.  

У поліції триває перевірка. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі