Парку Перемоги хочуть надати статус пам'ятки садово-паркового мистецтва: що про це думають запоріжці (відеоопитування)

Парку Перемоги хочуть надати статус пам'ятки садово-паркового мистецтва: що про це думають запоріжці (відеоопитування)

У Запоріжжі є близько десяти великих парків відпочинку. Один із них - Парк Перемоги, що був створений ще у 1979 році. Знаходиться він у центрі Запоріжжя й займає територію понад 50 га. Та незважаючи на те, що у парку є багато відвідувачів, його стан  викликає багато питань. 

На території є занедбані та засмічені ділянки, в неналежному стані пішохідні доріжки й тротуари, замало цікавих та зручних майданчиків для відпочинку дітей та дорослих. У проблемному стані знаходиться річка Суха Московка – водойма засмічена, в неї скидаються стічні води каналізації з навколишніх будинків та деяких підприємств.

Нещодавно було подане клопотання про надання Парку Перемоги статусу парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення. Що про ініціативу думають містяни, дізнавалися "Факти Запоріжжя".

Нагадаємо, із клопотанням про надання статусу парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення запорізькому Парку Перемоги виступили активісти Громадської організації «Справжні дії».

«Метою ініціативи є збереження лісових насаджень для комфортного відпочинку мешканців Запоріжжя, захист місцевості від забудови, а також покращення умов догляду за соціальним об'єктом», - розповіла голова ГО Валерія Салтан.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі