Український Париж, місто лицарів Середньовіччя, спадщина ЮНЕСКО: Топ-10 міст, де можна відпочити в нашій країні

Український Париж, місто лицарів Середньовіччя, спадщина ЮНЕСКО: Топ-10 міст, де можна відпочити в нашій країні

Україна вражає.

Літо - час відпусток. Та, далеко не кожен з нас надає перевагу відпочинку на морі, багато хто полюбляє мандрувати історичними місцями. Отож, ми підготували для вас рейтинг топ-10 міст України, де можна відпочити й насолодитися краєвидами.

1. На першому місці не тільки історичне, а й найромантичніше місто України – Львів.

Львів - вільний, доброзичливий, теплий і надзвичайно гарний. А ви знали, що історичний центр міста занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Львів заснований королем Данилом Романовичем в середині 13 століття.2. Друге місце займає столиця України – Київ.

Одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Заснований наприкінці V - початку VI століття. Був столицею полян, Русі, Української Народної Республіки, Української Держави та Української Радянської Соціалістичної Республіки.

3. «Ах, Одеса, перлина біля моря» займає третє місце в рейтингу.

Місто на чорноморському узбережжі України, найбільший морський порт у країні. Має один з найбільших історичних центрів серед міст сучасної України.4. Перша столиця України, місто технологій і студентів – Харків.

Найбільше місто у Східній Україні і друге за чисельністю населення місто в країні. Центр історичної області Слобожанщина.

5. Дніпро. Місто розташовано в південно-східній частині України на обох берегах Дніпра.

Є потужним промисловим, науковим, освітнім, фінансовим, політичним і культурним центром; 4-м за чисельністю містом України.

6. Місто Яремче (Карпати). Яремче входить до складу Карпатського національного природного парку.

Розташоване в улоговині Карпат на території Горган. З усіх сторін місто оточують вершини. Висоти навколишніх гір коливаються від 400 м до 1500 м і вище. Через всю територію міста протікає річка Прут.7. Вінниця - сучасна, красива. Місто в Україні на березі Південного Бугу. Значний історичний осередок східного Поділля, сучасний економічний і культурний центр держави.8. Чарівний Івано-Франківськ.

Місто на заході України, одне з найбільших міст Галичини.9. «Український Париж» - місто Чернівці.

Чернівці є історичною столицею Буковини, місто відоме своїми архітектурними ансамблями. Назва міста походить від фортеці, яка згадується як Черн на Пруті. Перша згадка про Чернівці в історичних документах датується 1408 роком.


10. Місто лицарів Середньовіччя - Кам'янець-Подільський. Через місто у скельному каньйоні протікає річка Смотрич. На території півострова розташоване Старе місто, а підходи до перешийка захищені Старим замком.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі