В Запорізькому дитячому театрі вперше на сцену вийшли діти віком 5-7 років (ФОТО)

В Запорізькому дитячому театрі вперше на сцену вийшли діти віком 5-7 років (ФОТО)

Сьогодні, 15 грудня, в Запорізькому дитячому театрі "Свія" відбулася вистава "WELCOME, ДЕБЮТ". Вперше на професійну сцену вийшла наймолодша група - діти віком 5-7 років.

До уваги глядачів були представлені дві мініатюри: «Чия шубка краща» та «По гриби!». Аби виступити на великій сцені маленькі актори напрацьовували театральні навички протягом 3-х років.

Вистави в театрі проходять традиційно об 11:00 та 14:00 кожної суботи та неділі. Спектаклі безкоштовні, щоправда, діє попередня реєстрація. Забронювати місця можна на сайті або за номером телефону (066)250 75 72.  

Нагадаємо, 15 жовтня 2017 року в Запоріжжі розпочав роботу перший та єдиний в Україні і Європі професійний театр, в якому грають діти. Театральна студія «Свія» працює ще з 2005 року. З того часу вихованці студії неодноразово ставали лауреатами та переможцями багатьох професійних премій.

У театрі займаються діти віком від 3 до 15 років, наразі сформовано 20 груп. З дітьми працює професійний педагогічний колектив на чолі з головним режисером - Світланою Ємець.

В рамках навчання маленькі актори приймають участь у різноманітних виставах, фестивалях та конкурсах України та країнах Європи: Німеччині, Італії та інших. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі