Як провести своє дозвілля цими вихідними у Запоріжжі

Як провести своє дозвілля цими вихідними у Запоріжжі

Непомітно пролетів ще один робочий тиждень. Настав час планувати свої вихідні. Розповімо про заходи, що плануються у Запоріжжі більш детально.

Субота 22 лютого

Що: «Семінар для педіатрів та сімейних лікарів»

Коли: 8:00

Де: «Славутич арена»

Лікар може надавати якісну допомогу лише у випадку, коли він постійно навчається та розвивається. Організатори запрошують лікарів-педіатрів та лікарів сімейної медицини відвідати семінар на тему «Сучасні стандарти діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку». Семінар допоможе розширити свої знання у сфері інфекційних хвороб. Участь безкоштовна.

Що: «День відкритих дверей у Запорізькому електротехнічному коледжі»

Коли: 11:00

Де: проспект Соборний, 194 (зупинка транспорту «Вул. Миру»)

Запорізький електротехнічний коледж Національного університету «Запорізька політехніка» запрошує випускників 9 – 11 класів,  та їхніх батьків ознайомитись зі спеціальностями, умовами навчання та особливостями навчального закладу.

Що: «Latin Party»

Коли: 18:00

Де: вул. Л. Жаботинського (кол. вул. Правди) 19 - Slava Hotel & Restaurant

Маєте шанс весело та оригінально провести час танцюючи латиноамериканські танці. Вам запропонують веселу музику, смачні коктейлі, веселу анімацію. Вартість 50 грн.

Неділя 23 лютого

Що: «Віртуальна екскурсія «Шосте селище, якого більше немає»

Коли: 16:00

Де: пр. Соборний 159

Маєте можливість поринути у подорож часом. Роман Акбаш  пропонує повернутись на 90 років назад – у той час, коли Дніпрогес лише будували. Саме тоді з’явився «Шосте селище» - один із найцікавіших районів нашого міста. На жаль, за всі роки вигляд Соцміста дуже змінився. Однак на віртуальній екскурсії ви побачите довоєнне Соцмісто, побачити об’єкти яких вже немає. Вартість 70 грн. Попередня реєстрація за номером 050 533 93 29.

Що: «Майстер-клас з виготовлення дизайнерського брелка-схованки»

Коли: 16:00

Де: ТРЦ «АВРОРА»

Ваші діти обожнюють створювати щось своїми руками? Тоді чекаємо майбутніх майстрів у ТРЦ АВРОРА! Відтепер щонеділі, о 16 годині на першому поверсі, творчий та корисний відпочинок для ваших діток – різноманітні безкоштовними майстер-класами. Разом з майстрами учасники навчаться працювати з різними матеріалами та креативно, весело й з користю проведуть час! Подаруйте своїм дітям арт-задоволення й веселий настрій!

Що: Баскетбол «Збірна України - Збірна Угорщини»

Коли: 18:00

Де: ПС «Юність»

Зустрічай, Запоріжжя! Вам пощастило — у вас є можливість стати свідками історичної події. Матч між Збірною України та Збірною Угорщини. Підтримати нашу збірну можна у найближчу неділю.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі