Вівторок, 26 Січня 2021
UA
 | 
RU

НОВИНИ / ПОДІЇ / ФАКТИ

Депутат з лимоном

Депутат Запорізької міської ради запевняє, що Володимир Буряк не займе крісло мера вдруге

Депутат Запорізької міської ради запевняє, що Володимир Буряк не займе крісло мера вдруге

Будівництво дитячих майданчиків, новий інвентар у школах та допомога запоріжанам, які опинилися у скрутному становищі, це частина добрих справ, які фінансуються із депутатського фонду від можновладців Запорізької міської ради. Поки не почався передвиборчий бум, наша редакція вирішила поцікавитись, що вже встигли профінансувати запорізькі обранці за бюджетний кошт. Тож ми продовжуємо започатковану рубрику #Депутат_з_лимоном.

Читати більше
 Скільки депутати витрачають на проблеми запоріжан?

Скільки депутати витрачають на проблеми запоріжан?

Кожен міський обранець, маючи у своєму розпорядженні «депутатські» кошти з бюджету, може направляти їх на вирішення проблем своїх виборців. Однак, як показує практика, пристойні суми перепадають лише тим, хто опинився «ближче», іншим же не дістається ні копійки. Тож у нашій рубриці – депутат з лимоном, ми розбираємось на що обрані нами персоналії витрачають свій фонд. Сьогодні розглянемо депутатів Запорізької міської ради – Олександра Кобзарюка та Олега Коломойця.

Читати більше
Як запорізькі обранці розподіляють депутатський фонд заради передвиборчого піару?

Як запорізькі обранці розподіляють депутатський фонд заради передвиборчого піару?

Депутатський фонд для чинних обранців міськради, це серйозна конкурентна перевага на майбутніх виборах. Мільйонна сума перевищує розмір навіть виборчих фондів деяких новообраних нардепів, чиї округи були значно більше. Тож з таким «козирем» у рукаві велика ймовірність, що ті самі обличчя ми побачимо  на депутатських лавах після осінніх виборів. Щоб дізнатися, що вже міські обранці зробили для передвиборчого піару, знайомимось із їх витратами. Сьогодні на черзі представники «Опозиційного блоку» – Ніна Гурська та Юрій Дорошенко.

Читати більше
Куди заступник голови Запорізької міськради витратив більшу частину депутатського фонду?

Куди заступник голови Запорізької міськради витратив більшу частину депутатського фонду?

Мільйонний депутатський фонд - це ласий шматок для піару обранців на прийдешні вибори. За свою допомогу вони багато не просять, тільки "плюсик" у виборчий бюлетень. У своїй постійній рубриці ми розповідаємо, як депутати розпоряджаються бюджетними коштами, тож наступний кандидат для розбору став Віктор Гординський, який потрапив до лав міської ради доволі недавно. На 47 сесії був призначений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради замість Олексія Бородая. За паном Гординським закріплений №27 округ Шевченківського району.

Читати більше
Як депутати Запорізької міської ради опановують державний мільйон?

Як депутати Запорізької міської ради опановують державний мільйон?

Депутати Запорізької міської ради мають у своєму запасі цілий мільйон гривень державних коштів, який можуть та мають витратити на потреби міста та його мешканців. 

Читати більше
Депутат з 'лимоном': запорізькі обранці піаряться за рахунок своїх фондів?

Депутат з "лимоном": запорізькі обранці піаряться за рахунок своїх фондів?

Довіра запоріжан - у руках місцевих депутатів. А для того, щоб підвищити рівень довіри до себе, обранцям необхідно робити корисні справи для свого округу та міста загалом. На такі потреби депутати отримують "мільйон", який протягом року необхідно витратити у "благородних цілях". Сьогодні ми дізнаємось, як розподілили кошти зі своїх фондів депутати Запорізької міської ради Роман Гараненко та Олег Германюк.

Читати більше
Депутат з 'лимоном': запорізькі обранці виділяють кошти на благоустрій та медицину

Депутат з "лимоном": запорізькі обранці виділяють кошти на благоустрій та медицину

Для того, щоб підняти свої рейтинги серед місцевого населення, запорізькі депутати мають зробити щось корисне для майбутніх виборців. З цією метою обранці розподіляють депутатські фонди, пускаючи їх на потреби запоріжан. Сьогодні ми дізнаємось, куди саме потрапляють кошти з фондів запорізьких депутатів Миколи Володькова та Олександра Воронцова.

Читати більше
Депутат з 'лимоном': запорізькі обранці витрачають гроші на потреби лікарень та дошкільної освіти

Депутат з "лимоном": запорізькі обранці витрачають гроші на потреби лікарень та дошкільної освіти

Кожен депутат, отримуючи свій мільйон, малює перспективи витрат на суспільно важливі справи. Або навпаки, лише мріє, як отримати грошенят за рахунок бюджету. Чи є корисними видатки з фондів запорізьких депутатів, будемо розбиратись. Сьогодні у центрі нашої уваги обранці Запорізької міської ради - Олександр Вєдєнєєв та Ігор Воєводін.

Читати більше
Зі свого фонду запорізькі депутати виділяють сотні тисяч гривень на будівництво об'єктів і дошкільну освіту