Досьє: Гатунок Артур Анатолійович

Досьє: Гатунок Артур Анатолійович

Депутат Запорізької обласної ради. Фракцiя: "Українське об’єднання патріотів «Укроп» у Запорізькій обласній раді. Безпартійний. 

Комiсiя: Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства. Посада у комiсiї: Член комiсiї. 

Сторінка на ФейсбуціЕлектронні декларації.

Дата народження: 03.04.1988. Район: м. Запоріжжя, Вознесенівський район. Освiта: вища.

А тепер давайте перейдемо до топ-статків запорізького депутата

Автомобільна та цифрова техніка, яка зареєстрована безпосередньо на ім'я пана Гатунка: Smart, Range Rover Sport, ГАЗ-24, Maserati, причіп Верда та UMS, мотобайк Suzuki, буалайнер (катер - ред.) та годинник Apple. Артур задекларував навіть надувний жовтий банан (середня його вартість 6 000 грн).

Бізнеси Гатунка
 

Артур Гатунок володіє такими підприємствами: ТОВ "Яблуки", ТОВ "Джобс кафе", ТОВ "Агроуспіх", ТОВ "Інноваційні технології ХХІ століття", ТОВ "Домаха Хаус".

Та має акції у: ТОВ "Літнє місто" (йому належить 30% акцій),  ТОВ "Тантал" (йому належить 70% акцій). Загалом, статки Артура Гатунка складають понад 1 млн 250 940 тис. грн. 

Також він очолює благодійний фонд і громадську організацію, які носять його ім'я. При цьому, як в комерційних структурах, так і в громадських організаціях посаду керівника, у Гатунка не оплачують.

Що ж стосується нерухомості, то тут у любителя "Яблук" є дві квартири - одна в Києві на 69,2 квадратних метра і дуже маленька квартирка в Дніпрі на 18,8. У Артура Анатолійовича є дача в Балабино. А у Запоріжжі він проживає у величезному будинку, який належить його матері площею в 486 квадратних метра. Та низка офісів. До того ж, він орендує офіс вартістю в майже 150 тис. грн.

Також пан Артур орендує два невеликих приміщення в ТЦ "Україна" під торгову точку YABLOKi та однойменний сервісний центр. У ТЦ "Аврора" він винаймає приміщення для торгової мережі YABLOKi, Jobs Cafe і гастро-пабу "Крыша".

Крім цього у Гатунка є в Запоріжжі дві земельні ділянки площею в 12,3 сотки, у матері є 5 гектар землі в селі Дружелюбівка і дві земельні ділянки в Запоріжжі площею в 15,4 сотки. А в минулому році депутат-бізнесмен придбав автівку Maserati Ghibli S Q4 2013 року, вартість якої сягає 532 088 тис. грн.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі