Проектування мостового комплексу в Запоріжжі обійдеться в майже 54 млн грн (доповнено)

Проектування  мостового комплексу в Запоріжжі обійдеться в майже 54 млн грн (доповнено)

Державне агенство автодоріг України ("Укравтодор") планує оголосити тендер на відбір підрядника для виконання робіт з добудови мостового переходу в Запоріжжі.

Можливим це стане тільки після отримання відкоригованої проєктної документації, яку очікують отримати в листопаді.

Про це повідомляє ЦТС.

За словами начальника САД у Запорізькій області Андрія Івка, йдеться про будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро. Її довжина 9 км, до її складу входять 26 штучних споруд, у тому числі два позакласних мостів: вантовий міст довжиною 660 м і балковою протяжністю 340 м.

Загальна вартість коригування проєкту будівництва мостового комплексу становить 53,9 млн гривень, оголосив Івко.

Зазначимо, 21.06.2018 Служба автодоріг у системі Prozorro розмістила оголошення про проведення тендерних закупівель на виконання залишку робіт з коригування стадії «Проект» об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» на суму 30,00 млн. грн. Однак, торги не відбулися, у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

Пізніше 18.10.2018 Службою повторно у системі Prozorro розміщено оголошення про проведення тендеру на виконання Залишку робіт з коригування стадії «Проект» об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» (автомобільна дорога Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжі (через м. Кременчук) – Маріуполь «Під´їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі)») на суму  53,59 млн. грн. Вартість робіт з невідомих причин була збільшена на 77 % в порівнянні з попереднім оголошенням  про проведення тендерних закупівель.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі