Форма за мільйон: Держохоронці замовлять своїм працівникам недешевий одяг

Форма за мільйон: Держохоронці замовлять своїм працівникам недешевий одяг

За весь час поліція охорони зробила 12 замовлень у підприємства.

На сайті електронних закупівель «Прозоро» Управління поліції охорони в Запорізькій області оголосило відкриті торги. Держохоронці планують закупити форменний одяг вартістю 1,040 мільйонів гривень. Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя».

За наявною інформацією, установа має намір замовити форму у ПП «Кристина». Згідно з умовами заявника, фірма має пошити 330 костюмів(брюки з кітелем/сорочкою/курткою), 220 літніх брюк двох типів,  200 брюк зі змішаної тканини, 40 сірих та білих сорочок, 300 сорочок поло, 200 сорочок зі змішаної тканини, 200 сорочок чорного кольору з короткими рукавами, 300 фуфайок з короткими рукавами та 200 фуфайок чорного кольору з короткими рукавами.

Конкуренцію підприємству склали ТОВ «ВД текс», «ТОВ Салон «Новинка» і ТОВ «Юаторг». Однак управління поліції охорони надало перевагу ПП «Кристина», відмовивши іншим фірмам у зв’язку з відсутністю додатків до файлів з інформацією про характеристики предмета закупівлі, шевронів та оновленої цінової пропозиції.

Варто зазначити, що Управління поліції охорони в Запорізькій області вже проводило відкриті торги на придбання форми, однак пропозиція ПП «Кристина» була відхилена. До цього держслужба проводила ще один тендер на закупівлю форменного одягу, який ПП «Кристина» розіграла з ТОВ ВТФ «Моделі сезону».

Зазначається, що протягом усього часу поліція охорони зробила у фірмі 12 замовлень на загальну суму 4,71 млн гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі