Гроші виділили: чи з'явиться у Запоріжжі новий спортивний комплекс

Гроші виділили: чи з'явиться у Запоріжжі новий спортивний комплекс

На будівництво нових спортивних комплексів при школах вцілому виділили 350 млн. грн.

Кабінет Міністрів України виділив на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах, 50-метрових і 25-метрових басейнів і обробку прибасейнових територій вцілому 350 млн. грн. Частина грошей дістанеться й Запорізькій області.

Відповідні рішення прийнято на засіданні Уряду, повідомляє прес-служба ОДА.

Частину грошей, а саме 200 млн. грн., направлять на оновлення і будівництво басейнів. Вісім областей (в тому числі і Запорізька) зможуть реалізувати 10 проектів.

Ще 150 млн. грн. витратять на оновлення пришкільних спорткомплексів. Субвенцію розподілять на 80 проектів в різних регіонах країни.

Зауважимо, ще два роки тому в Запорізькій області розробили проект будівництва басейну школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ). Реконструювати басейн планували на умовах співфінансування (10% виділяє обласний бюджет, 90% - держфонд регіонального розвитку).

Також новий басейн обіцяли побудувати в Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії. У травні цього року питання реконструкції цих об'єктів дуже емоційно обговорювалося чиновниками і депутатами. За словами депутата облради Ярослава Криля, в ШВСМ басейн закритий і будівництво не ведеться. Аналогічна ситуація і з басейном в Хортицькій реабілітаційній академії.

"Об'єкт, вартістю 85 млн. грн., але зараз там тільки вирита чаша", - обурився тоді депутат.

В ОДА запевняли, саме ДФРР "гальмує" будівництво.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі