Ігноруючи законодавство: про злочинні дії Служби автодоріг у Запоріжжі

Ігноруючи законодавство: про злочинні дії Служби автодоріг у Запоріжжі

Посадові особи Служби автомобільних доріг Запорізької області навмисно не виконують рішення Господарського суду Запорізької області, яке набрало законної сили. Про це йдеться у кримінальному проваджені номер 12019080020000319 (витяг з ЄРДР). 

15 лютого Господарський суд Запорізької області ухвалив рішення про тимчасове зупинення тендеру стосовно ремонту бердянської дороги. Попри судову заборону, угода була укладена і вже відомий переможець, повідомляє сайт "Наші гроші. Запоріжжя".

У грудні 2018 року на майданчику електронних закупівель Прозорро було оголошено про закупівлю з поточного середнього ремонту частини автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ очікуваною вартістю 643 млн. грн.

У тендері взяли участь три фірми: «Бердянськбудтрест», «Онур Конструкціон Інтернешнл» і «Автомагістраль-Південь».

Однак, компанія «Бердянськбудтрест» не була допущена до аукціону у зв'язку із тим, що учасник не підтвердив свою кваліфікацію в частині виконання впродовж 2015-2018 рр. поточних середніх ремонтів доріг державного значення загального користування в Україні чи країнах ЄС у певних об’ємах.

Тоді ТОВ "Бердянськбудтрест" звернувся до суду із вимогою заборонити тендерному комітету будь-які дії щодо вказаної закупівлі.

15 лютого судом було задоволено вимогу позивача та затверджено до негайного виконання. Письмове підтвердження рішення суду відбулося лише 18 лютого. У цей же день, 18 лютого близько 15 години, ігноруючи рішення Господарського суду Запорізької області, з ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” було укладено угоду вартістю 643,43 млн. грн., що на 25 тис. грн. менше від очікуваної вартості.

Окрім цього випадку, ТОВ "Бердянськбудтрест" з аналогічною заявою про зупинення тендеру на ділянці Р-37 Енергодар – Василівка – Бердянськ звернувся до того ж судді. Однак, інформації щодо призупинення цього тендеру у судовому реєстрі наразі немає. Переможець ТОВ “Автомагістраль-Південь” з пропозицією у 337 млн. грн. наразі наразі готується до укладення договору.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі