Компанія дніпровського комунальника виграла 7-мільйонний тендер на ремонт будинку в Запоріжжі

Компанія дніпровського комунальника виграла 7-мільйонний тендер на ремонт будинку в Запоріжжі

Замовником тендеру на ремонт житлового будинку став Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради. У результаті проведення відкритих торгів замовлення отримало ПП «Л.Д. Сервіс». Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на систему публічних закупівель «Прозоро».

За умовами тендеру, до липня 2020 року на території житлового будинку по вул. Бородінська 9/12 мають вкласти нову покрівлю з руберойду, встановити парасолі над ґанками та під’їздами, сталеві двері, замінити систему опалення, водопостачання та освітлення, провести ремонтно-відновлювальну герметизацію стиків зовнішніх панелей стін, відремонтувати деформаційні шви, поштукатурити та пофарбувати ґанки, провести ремонт каналізації, улаштувати нові тротуари плиткою, тощо.

Єдиним конкурентом ПП «Л.Д. Сервіс» було ТОВ «Будівельна компанія «Укрбудтраст», пропозицію якого відхилили через неповний комплект документів.

Зазначається, що фірма-переможець належить мешканцю Дніпра Андрію Луб’яному, який працює в КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради. На тендері ПП «Л.Д. Сервіс» зазначило, що техніка буде орендована у ТОВ «Ландшафт». Наголошується, що офіси партнерів знаходяться в одній будівлі.

Керівником ТОВ «Ландшафт» є Ігор Макаров, якого в 2016 році звинуватили у службовій підробці документів під час участі в державних тендерах. На той момент він обіймав посаду голови ТОВ «АББА Груп». Під час судового засідання Макаров визнав свою провину. Йому призначили штраф у розмірі3,4 тис гривень та позбавили права обіймати керівні посади.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі