Курортний сезон-2019: скільки Запоріжжя заробило на туристах

Курортний сезон-2019: скільки Запоріжжя заробило на туристах

Надходження у порівнянні з минулорічними зросли майже на 2 млн гривень

Протягом курортного сезону до місцевих бюджетів Запорізького регіону сплачено 3 млн 76,5 тис. гривень туристичного збору.

Про це «Факти Запоріжжя» повідомили у Головному управлінні Державної податкової служби у Запорізькій області.

Порівняно із червнем-серпнем минулого року надходження зросли майже на 1,8 мільйона.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, усього з початку року від готельєрів та власників баз відпочинку надійшло понад чотири мільйони гривень туристичного збору, що на 2,4 мільйона або на 143% більше, ніж за вісім місяців 2018 року.

Найбільші суми отримали місцеві бюджети Якимівщини та Приазов'я – 1 млн 462 тис. грн., м. Запоріжжя – майже 1,3 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – понад 1,2 мільйона.

Загалом у Запорізькій області зареєстровано 599 платників туристичного збору – готелів, кемпінгів, санаторно-курортних закладів, квартирно-посередницьких організацій та ін.

Довідка:

У 2019 році ставки збору встановлені у таких розмірах: до 0,5 відсотка від мінімальної зарплати – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків – для в'їзного туризму за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі). Водночас кожна місцева рада самостійно приймає рішення щодо ставок туристичного збору.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі