Скорочення штату на підприємстві "Мотор Січ": інсайд

Скорочення штату на підприємстві 'Мотор Січ': інсайд

Планується, що працівники з 1 вересня перейдуть на чотириденний робочий графік (п'ятниця - вихідний)

Раніше чотириденка була у тих працівників, які не задіяні в робочому процесі, а зараз вона буде абсолютно у всіх працівників підприємства.

Офіційного коментаря керівництва заводу поки немає.

Раніше ми писали, що китайська корпорація Beijing Skyrizon Aviation Industry вже давно вподобала собі запорізьке авіапідприємство. 

З інсайдерських джерел виданню "Факти Запоріжжя" стало відомо, що завод "Мотор Січ", який належить В'ячеславу Богуслаєву, був проданий два роки тому. А з вересня поточного року "грядуть зміни". Прогнозується, що скорочення штату працівників складе понад 20%. 

Зазначимо, втрата мандата екснародного депутата неабияк його вразила. За інформацією низки ЗМІ, пан В'ячеслав планує продати підприємство та виїхати за кордон.
 
До В'ячеслава Богуслаєва і його історії успіху відносяться по-різному: хтось вважає, що його гроші і кар'єра підсумок «дерибану» в 90-ті, а хтось просто його обожнює, особливо ті, хто працюють на "Мотор Січі".
 
Нагадаємо, запорізьке ВАТ "Мотор Січ" (раніше  - виробниче об'єднання "Моторобудівник") - одне з найбільших підприємств у світі з випуску двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі