Як нова фірма «запоріжсталівських» виграла тендер на реконструкцію площі Запорізької

Як нова фірма «запоріжсталівських» виграла тендер на реконструкцію площі Запорізької

Про замовлення реконструкції площі Департаментом інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради повідомили у системі електронних закупівель «Прозоро».

За умовами реконструкції площі Запорізької, буде розібрано залізобетонні фундаменти, цегляні стіни, розроблено ґрунт, улаштовано пішохідні доріжки з боку річки та тротуар на оглядовому майданчику, демонтовано постамент пам’ятника, встановлено перильне огородження тощо. На рахунку «Будівельної компанії Будреконструкція» це перше замовлення в державних закупівлях.

Зазначається, що конкурентом переможця було ТОВ «Інжиніринг проект груп», яке подало лише кошторис на тендер, без необхідної документації. Товариство належить Ользі Вахітовій із Макіївки.

Керівником фірми «БК Будреконструкція» є Ігор Макаренко, який до нещодавна керував компанією «Інжиніринг проект груп». Наголошується, що на тендері з реконструкції пішохідного мосту по проспекту Металургів були вказані офіційні контакти компанії-переможця 32-мільйонного тендеру.

Так, для реконструкції площі «БК Будреконструкція» залучатиме техніку субпідрядника КП «Елуад», а також ТОВ «Українсько-Європейська компанія» Реконструкція на будівництво» і ТОВ «БК Євробудгруп». Повідомляється, що керівництво другою компанією належить Аллі Вахітовій, а останньою – Ользі Вахітовій. При цьому, саме Ольга Вахітова є власницею ТОВ «Інжиніринг проект груп».

У свою чергу, «БК Євробудгруп» вважається одним із підрядників «Запоріжсталі». У них та ще одного підрядника «Запоріжсталі» – «Хозхімсервіса» – у свій час орендувала техніку фірма «Українсько-Європейська компанія» Реконструкція на будівництво».

І це ще не все. Офіційний номер у держреєстрі товариства «Інжиніринг проект груп» вказується для ТОВ «Індустріальний союз промисловості Донбаса», яким наразі керують Алла та В’ячеслав Вахітови. Цікаво, що першу компанію переоформили на Юлію Спрягайло, яка членом виборчої комісії на виборах голови ДНР у 2018 році.

Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі