Суд звільнив голову правління "Запоріжгазу" від покарання за втрату 26 мільйонів

Суд звільнив голову правління 'Запоріжгазу' від покарання за втрату 26 мільйонів

Прокуратура подаватиме апеляцію.

Орджонікідзевський районний суд прийняв рішення звільнити від покарання голову управління ПАТ "Запоріжгаз" Олега Мізіка. Причиною звільнення стала відмова "Запоріжгазу" від обвинувачення та строки давності. Про це повідомили "Наші гроші. Запоріжжя".

За наявною інформацією, голова правління з постачання та обліку природного газу ПАТ "Запоріжгаз" звинувачується у завищенні на 3,9 млн куб втрати газу від несприятливих погодних умов та аварійних ситуацій. Для цього у період з вересня 2014 по грудень 2015 року підлеглі Олега Мізіка, за його вказівкою, підготували необхідні документи. У результаті процедури було списано спожитий газ невстановленим особам. Загальна сума втрат становила 26,6 млн гривень, які ПАТ "Запоріжгаз" покрило з власних обігових коштів.

У 2015 році слідчими було відкрито кримінальне провадження за ст.364-1 та ст.366 Кримінального кодексу. Крім того, з обвинувальним актом до суду звернулася місцева прокуратура. 

Під час підготовчого засідання захисник висунув прохання про звільнення голови управління від кримінальної відповідальності через закінчення строку давності (4 роки). Суд задовольнив це клопотання. Також адвокат заявив клопотання про закриття кримінального провадження у зв'язку з відмовою потерпілого від обвинувачення. Прокурор не погодився з проханням, але суд задовольнив його. 

Однак, прокуратура подаватиме апеляцію на це рішення.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі