Українці з банківських карт витратили на їжу 20,8 млрд грн: подробиці

Українці з банківських карт витратили  на їжу 20,8 млрд грн: подробиці

У липні українці витратили з банківських карт Приватбанку близько 21 млрд грн, з них 9, 5 млрд — на харчові продукти; ще 2,1 млрд грн - витрати на кафе, ресторани тощо.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Так, майже 10%, або 2 млрд грн, в минулому місяці українці витратили на меблі і товари для дому, а понад 1,5 млрд грн - на одяг і взуття. У топ-5 витрат з карт українців також входять витрати на аптеки і медицину - 1,45 млрд грн.

Керівник напряму обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов стверджує, що сьогодні мережа POS-терміналів банку налічує 200 тисяч пристроїв, тому така статистика є репрезентативною для всієї України. 

Найбільше терміналів ПриватБанку діє в продуктових магазинах і супермаркетах - майже 65 тис. 30 тис. Пристроїв функціонують в меблевих і ремонтних магазинах, 25 тис. POS-терміналів дозволяють розраховуватися в закладах харчування. У топ-5 найбільш безготівкових сфер увійшли також магазини одягу та взуття і аптеки. Щомісяця клієнти банку здійснюють в POS-терміналах більше 100 мільйонів операцій.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі