Українцям уріжуть субсидії: Кабмін

Українцям уріжуть субсидії: Кабмін

А поки народ зубожіє, чиновники продовжують залазити до кишені бідних. Йдеться про Юлію Савченко (в минулому "права рука" ексгубернатора Костянтина Бриля).

У 2010 році з державного бюджету на субсидії виділять 47,6 млрд грн. Про це на недільному брифінгу присвяченому бюджету, повідомила міністерша фінансів Оксана Маркарова.

Нагадаємо, що в проєкті держбюджету на 2019 рік уряд заклав на зазначені цілі 55 млрд гривень.

"Зараз в проєкті бюджету на 2020 рік закладено 47,6 млрд грн на субсидії", - зауважила керівниця Мінфіну. 

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що принцип розподілу і призначення субсидій змінюватися не буде.

"Принцип розподілу і призначення субсидій ми не змінюємо, змінюються лише незначно цифри, виділені на забезпечення цієї програми. Коли ми представляємо в парламенті Програму діяльності уряду, можливо, трохи зміниться програма субсидій. Виходячи з цього, в бюджеті суттєві зміни не закладалися", - повідомив Гончарук.

А поки народ зубожіє, чиновники продовжують залазити до кишені бідних. Йдеться про Юлію Савченко (в минулому "права рука" ексгубернатора Костянтина Бриля).

При таких затьмарених статках, співробітниця облдержадміністрації встигає й субсидію отримувати. Юлія Савченко отримала декілька тисяч гривень субсидії від Управління соціального захисту населення Запорізької районної державної адміністрації. Про це свідчить її декларація

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі