Як прогресують міста та райони Запорізької області: рейтинг

Як прогресують міста та райони Запорізької області: рейтинг

Лідируючі позиції зайняли Пологівський, Приазовський та Оріхівський райони області.

Підсумовуючи результати соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за період січень-березень 2019 рік було складено рейтинг по області. 

Лідируючі позиції зайняли Пологівський, Приазовський та Оріхівський райони області.

Промисловість та розрахунки за енергоносії.

Трійку лідерів посіли Приазовський, Розівський та Пологівський райони. Останнє місце зайняв Кам’янсько-Дніпровський район. Серед міст обласного значення – лідерами є Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя, на останньому місці – м. Мелітополь.

Розвиток сільського господарства.

Найрозвинутішими виявились райони: Кам'янсько-Дніпровський, Токмацький і Оріхівський. Останнє місце посів Василівський район.

Державні фінанси (6 показників).

Необхідновідзначити такі райони як Пологівський, Василівський та Гуляйпільський райони. Найменш результативним у цьому показни ку виявився Приморський район. Серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Токмак і Мелітополь; останнє місце – Запоріжжя.

Споживчий ринок.

До трійки лідерів увійшли Запорізький, Якимівський і Кам’янсько-Дніпровський райони, останнє місце посів Токмацький район. Серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Запоріжжя, Бердянськ, останній – Токмак.

Населення та ринок праці.

Василівський, Пологівський і Якимівський райони посіли лідерські місця, задніх по цьому показнику пасе Запорізький район. Серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя, останнє місце – Мелітополь.

Житлово-комунальне господарство та будівництво житла.

За цим напрямом в трійку лідерів увійшли: серед районів – Мелітопольський, Пологівський і Приазовський райони. Серед міст обласного значення – лідери Мелітополь, Бердянськ і Токмак, останнє місце – Енергодар.

Захист прав дитини.

За цим напрямом в трійку лідерів увійшли Приазовський, Чернігівський, Новомиколаївський райони, на останньому місці – Великобілозерський район. Серед міст обласного значення – лідери Бердянськ, Енергодар і Токмак, останнє місце – Мелітополь.

Зазначимо, що рейтинг соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області було складено за 28 показниками (для міст обласного значення – за 23 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

За даними Запорізької ОДА.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі