Запоріжці з початку року сплатили до держбюджету 5 млрд грн. податків

Запоріжці з початку року сплатили до держбюджету 5 млрд грн. податків

Надходження збільшилися на 1,3 мільярда або на 35%.

За січень-липень платники податків Запорізького регіону спрямували до державного бюджету 5 мільярдів гривень. У порівнянні з минулим роком надходження збільшилися на 1,3 мільярда або на 35%.

Про це виданню «Факти Запоріжжя» повідомили у Головному управлінні ДФС у Запорізькій області.

Сума не враховує показників великих платників податків, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС. 

У загальних доходах державної скарбниці 37% займає податок на додану вартість – з початку року сплачено 1 мільярд 852 мільйони гривень, що на 98,7 мільйона більше, ніж торік.

З прибутків підприємств до бюджету надійшло 1 мільярд 383 мільйони гривень, зростання до аналогічного періоду 2018 року склало 968 мільйонів.

Також за сім місяців перераховано до держказни  1 мільярд 89 мільйонів податку на доходи фізичних осіб, що на 162,4 мільйона або на 17,5% більше минулорічних показників.

Крім того, з початку року запоріжці направили до скарбниці 350 мільйонів гривень військового збору, чим перевищили минулорічні відрахування майже на 53 мільйони або на 18%.

Від запорізьких платників бюджет також отримав 151,6 мільйона гривень рентної плати за використання природних ресурсів та 85 мільйонів гривень екологічного податку тощо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі