Запоріжжя щомісячно сплачує 50 млн гривень військового збору – ДФС

Запоріжжя щомісячно сплачує 50 млн гривень військового збору – ДФС

У цьому році військового збору зібрано набагато більше, ніж у минулому.

За перші сім місяців 2019 року у Запоріжжі зібрано 350 мільйонів гривень військового збору, інформує Державна фіскальная служба у Запорізькій області.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, це на 18% (на 53 млн грн) більше, ніж за аналогічний період минулого року. У середньому в регіоні щомісячні надходження військового збору складають понад 50 млн грн, що на 8 млн грн більше, ніж показник 2918 року.

Підприємства, установи і підприємці м. Запоріжжя є лідерами з відрахувань – вони забезпечили майже 185 мільйонів гривень платежів, що на 28,6 мільйона більше, ніж торік. Платники м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів спрямували 45,2 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – близько 32 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 23,8 мільйона, Вільнянського, Запорізького, Новомиколаївського районів – 16,5 мільйона тощо.

Станом на початок серпня у Запорізькій області військовий збір сплачують 64,7 тисячі суб'єктів господарювання, у тому числі понад 16 тисяч юридичних та 48 тисяч підприємців-фізичних осіб та громадян.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі