Запорізька "Мотор Січ" планує розробку транспортно-десантного гелікоптеру

Запорізька 'Мотор Січ' планує розробку транспортно-десантного гелікоптеру

Варто зауважити, що Україна мала на озброєнні й найбільший у світі серійний транспортний гелікоптер Ми-26, який має вантажопідйомність у 20 т та здатен перевозити до 85 солдат при максимальній злітній масі у 56 т. Всі машини цього типу з часом були виведе

Запорізька компанія "Мотор Січ" має намір розробити новий великий транспортно-десантний гелікоптер, який буде здатний перевозити понад тридцять десантників або піднімати 16 тонн.

Про це повідомив В'ячеслав Богуслаєв.

Зокрема, Sikorsky CH-53E Super Stallion, який є найважчим гелікоптером у збройних силах США, має вагу 13,6 т внутрішньої вантажопідйомності та 14,5 т зовнішньої, окрім 5 членів екіпажу здатен перевозити 37 десантників (із встановленими центральними сидіннями - 55). Максимальна злітна маса понад 30 тонн.

Середній транспортний гелікоптер Boeing CH-47F Chinook має вантажопідйомність у 10 тонн та здатен перевозити 32-35 десантників при злітній масі 22 т.

Основний український армійський десантно-транспортний вертоліт Ми-8 при максимальній злітній масі 12-13 тонн, має вантажопідйомність у 4 тонни та здатен перевозити 24 десантника.

Варто зауважити, що Україна мала на озброєнні й найбільший у світі серійний транспортний гелікоптер Ми-26, який має вантажопідйомність у 20 т та здатен перевозити до 85 солдат при максимальній злітній масі у 56 т. Всі машини цього типу з часом були виведені з експлуатації.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі