Запорізький підприємець допоміг конкурентній фірмі на торгах

Запорізький підприємець допоміг конкурентній фірмі на торгах

ФОП Бессараб Микола Георгійович вісім разів конкурував з ТОВ «Ерін буд».

4 вересня Департамент освіти і науки Запорізької міської ради уклав угоду з ТОВ «Ерін буд», який став власником тендеру вартістю 298 тисяч гривень. Про це повідомляє «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на сайт електронних закупівель «Прозоро».

Зазначається, що до 14 вересня фірма зобов’язалася виконати ремонт  асфальтного покриття дитячого садку №55 «Калиновий цвіт». У ході ремонтних робіт спеціалісти мали виправити основи та підстилаючий шар, улаштувати асфальтобетонне покриття, відремонтувати горловини колодязів і замінити люки.

На «змаганнях» за тендер єдиним конкурентом товариства був ФОП Бессараб Микола Георгійович. Його пропозиція коштувала 400 тисяч гривень, але впродовж аукціону вартість не знижувалася.

Цікавим фактом є те, що підприємець представляв на торгах ТОВ «Іоліт-плюс», яке використовує спільні контакти з ТОВ «Ерін буд». Також повідомляється, що Бессараб Микола Георгійович вісім разів конкурував з «Ерін будом», з яких три рази вони були єдиними учасниками. Із цих торгів одні були скасовані, одні виграло ТОВ «Ерінд буд», а власником третього тендеру став підприємець.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі