Адвокат директора запорізького підприємства став заступником голови Офісу президента

Адвокат директора запорізького підприємства став заступником голови Офісу президента

Андрій Смирнов захищав генерального директора ЗТМК Володимира Сивака

Президент України Володимир Зеленський призначив 10 вересня двох нових заступників голови Офісу президента України. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Одним з двох новопризначених заступників став адвокат та депутат Дніпровської облради Андрій Смирнов, який захищав у суді генерального директора Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимира Сівака. У вересні 2016 року Сивака затримали за підозрою у розтраті коштів підприємства в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем (ЗТМК на 51% знаходиться у власності держави, на 49% – у власності холдінгу олігарха Дмитра Фірташа). Але у травні 2019 року зусиллями Смирнова Сивака виправдав Заводський районний суд Запоріжжя. Попри подану прокуратурою апеляцію повторний розгляд почнеться тільки 23 вересня цього року.

Окрім Сивака, у "портфелі" Смирнова є ще кілька недвозначних клієнтів – серед них одіозні "регіонали" Єфремов та Лукаш, а також Геннадій Корбан.

Нагадаємо, що кілька заступників голови ОПУ пішли зі своїх посад на інші – зокрема, перший заступник голови Офісу Руслан Рябошапка нині генеральний прокурор України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі