Адвокатське бюро та два автомобілі: аналіз е-декларації запорізької депутатки Юлії Яцик

Адвокатське бюро та два автомобілі: аналіз е-декларації запорізької депутатки Юлії Яцик

Народна депутатка від партії «Слуга народу» Юлія Яцик перемогла на парламентських виборах у 79-му окрузі. Має кваліфікацію спеціаліста з міжнародної економіки та господарського і корпоративного права, а також спеціаліста з кримінального права. У 2012 році була кандидаткою на місце у парламенті від фракції «Радикальна партія Олега Ляшка».

Згідно з інформацією на офіційному сайті Верховної Ради України, Юлія Яцик відвідала 10 з 11 засідань парламенту та підтримала майже всі законопроекти. Жінка обіймає посади голови підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, а також члена остійної делегації Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.

Ми проаналізували е-декларацію народної депутатки, знайшовши у ній деякі цікавинки.

Електронний документ містить інформацію лише про одного члена сім’ї Юлії Яцик – сина Артема.

Серед об’єктів нерухомості депутатки – житловий будинок, оцінений у 22811 гривень, земельна ділянка площею 551 м2, квартира вартістю 149990 гривень та інше нежиле приміщення площею 37,2 м2. 

У власності Юлії Яцик два автомобілі – Mitsubishi Outlander 2005 року та BMW X5 2018 року.

Ще у 1999 році Юлія Яцик отримала 65 акцій, емітентом яких є «Житомиробленерго».

Також юристка володіє адвокатським бюро «Адвокатська компанія Юлії Яцик».

Народна депутатка задекларувала заробітну плату у ТОВ «Юридична фірма «Діксі» – 12099 гривень, і зарплатню в адвокатському бюро – 15521 гривень. Крім того, Юлія Яцик вказала страхові виплати у розмірі 35850 гривень та дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.

Згідно з декларацією, юристка зберігає у готівці 360000 гривень та 20000 доларів.

Жінка зазначила організації,членом яких вона є. Зокрема, це Національна асоціація адвокатів України та ВГО «Асоціація адвокатів України».

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі