Афера під прикриттям: родина новообраного очільника Запорізької області помічена у сумнівній справі

Афера під прикриттям: родина новообраного очільника Запорізької області помічена у сумнівній справі

Мимоволі ставимо собі питання, чи буде надалі працювати незаконний бізнес Серовского під захистом нового губернатора?

Дедалі заглиблюючись у розгляд діяльності бензинового монополіста Запорізького краю Олега Серовського,  дошукуємося нових подробиць, з якими знайомимо читачів. Цього разу оприлюднюємо інформацію, яка пояснює,  яким чином у родині Серовських з’явився корпус оздоровчого комплексу, площею 849 м², вартістю понад 2 млн грн, розташований за адресою м. Запоріжжя, вулиця Набережна, 19.

Якщо вірити даним, вказаним у декларації глави сімейства Серовських за 2018 рік, 16 грудня 2016 року Мирослава Серовська отримала право власності на зазначене нерухоме майно, вартість якого  на дату набуття складала 2 028 477 грн.

Скориставшись пошуковою системою єдиного державного реєстру судових рішень дізнаємося, що Олег Серовський у 2010 році набув право власності на зазначену будівлю через суд, а у 2016 році подарував нерухоме майно своїй дружині Серовській М.В.

З матеріалів справи № 11/282/10:

04 березня 2010 року між позивачем та відповідачем було укладено договір б/н про надання безпроцентної позики терміном на шість місяців. Відповідно до умов даного договору відповідач отримав грошові кошти в розмірі 200 000 грн та зобов’язаний був повернути борг у термін до 08 вересня 2010 року, що також підтверджується розпискою від 04.03.2010р.

Відповідач боргу не повернув і на час розгляду спору мотивує це скрутним фінансовим становищем. Таким чином, порушено зобов’язання за Договором безпроцентної позики від 04.03.2010 року.

Пунктом 5 Договору про надання безпроцентної позики від 04.03.2010 року передбачено, що у разі відсутності грошових коштів та можливості їх повернути в назначений термін, позичальник може передати у власність позикодавцеві, в якості зарахування вимоги по погашенню грошового зобов’язання за даним договором, будівлю корпусу № 4 під літ. «Д» спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Набережній, буд. 19 у м. Запоріжжя. Вказане майно збудоване відповідачем за кошти, взяті в позику у позивача.

Вищезазначені матеріали свідчать про те, що Олег Серовський позичив  200 000 грн, що на той час дорівнювало 25 000 $, через півроку забрав у боржника приміщення вартістю щонайменше в чотири рази дорожче.

З першого погляду може здатися, що Олег Серовський за допомогою судді Господарського суду Запорізької області Гончаренко С.А. цинічно пограбував фізичну особу-підприємця Туринок Галину Федорівну, справу було розглянуто за півтора місяця, а рішення не підлягало оскарженню.

Насправді, саме у ці роки успішно працювала схема легалізації грошових коштів та майна шляхом переходу права власності в якості зарахування вимоги по погашенню грошового зобов’язання за укладеним договором. Відповідно громадянка Туринок Г.Ф. у цій справі виступає у ролі співучасника, а не потерпілої. У цей час Олег Серовський був депутатом Запорізької міської ради від «Партії регіонів», та активно брав участь у питаннях перерозподілу майнових прав.

Але сьогоденний парадокс полягає в тому, що Галина Туринок є дружиною майбутнього губернатора Запорізької області, кандидатура якого вже погоджена в Кабміні. Наразі очікується офіційне призначення Туринка Віталія Вікторовича на посаду. Мимоволі ставимо собі питання, чи буде надалі працювати незаконний бізнес Серовского під захистом нового губернатора?

Ми продовжуємо слідкувати за розвитком подій.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі