Аваков звільнив керівників поліції у чотирьох областях

Аваков звільнив керівників поліції у чотирьох областях

До цього переліку потрапили Запорізька, Закарпатська, Львівська та Житомирська області.

23 серпня відбулося засідання колегії, на якому з доповіддю виступив голова Нацполіції Сергій Князєв. За його даними, багато вбивств залишаються нерозкритими, у деяких областях зростає кількість крадіжок автомобілів, а керівники поліції продовжують вимагати хабарі.

Сергій Князєв зазначив, що за поточний рік на хабарництві спіймали 69 працівників поліції, кожен п’ятий з яких – начальник. Згідно з цим, Арсен Аваков попросив голову Нацполіції надати більш детальну інформацію  про неналежну організацію роботи в областях україни. Міністр внутрішніх справ сказав, що чекає від керівника кадрових пропозицій до кінця дня п’ятниці.

Крім того, голова МВС повідомив про ліквідацію Департаменту захисту економіки Нацполіції. Його замінять єдиною Службою фінансових розслідувань.

Раніше ми писали, що новообраний губернатор Віталій Туринок привіз до Запоріжжя свою рівненську команду. 22 серпня вже призначено начальником відділу «К» управління СБУ в області Микиту Віктора. До цього чиновник обіймав посаду в Закарпатті, яке вважають краєм контрабанди.

Коментарі