Без мільйонних статків: аналіз е-декларації запорізької депутатки Марини Нікітіної

Без мільйонних статків: аналіз е-декларації запорізької депутатки Марини Нікітіної

Марина Нікітіна – депутатка Верховної Ради IX скликання. Жінка перемогла від партії «Слуга народу» на виборчому окрузі №82. Ми проаналізували е-декларацію народної депутатки, яка нас здивувала.

Чиновниця народилась у місті Гуляйполе Запорізької області. Отримала вищу освіту юриста, після чого одразу влаштувалася до ТОВ «Преображенське». Попрацювавши у товаристві чотири роки, пані Марина звільнилася за власним бажанням. Тривалий час Нікітіна надавала юридичні послуги на волонтерських засадах.

Ставши депутаткою парламенту, Марина Нікітіна обійняла посаду Члена Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. Згідно з інформацією, наявною на офіційному порталі українського парламенту, чиновниця не пропустила жодного засідання Верховної Ради.

Декларація Марини Нікітіної не містить мільйонних статків, її майно можна перерахувати на пальцях однієї руки.

Серед членів сім’ї Марина Нікітіна вказала лише свого чоловіка Олександра, якого, до речі, нещодавно назначила своїм помічником.

Сподіваємося, що чесність депутатки на цьому не закінчується, адже з об’єктів нерухомості чиновниця задекларувала лише квартиру та земельну ділянку, вартість яких не вказала. Обидва об’єкти належать подружжю на праві спільної власності.

Жінка не має ані цінних паперів, ані рухомого майна, ані корпоративних прав чи грошових активів.

Остання інформація, наявна у декларації Нікітіної – дохід від надання майна в оренду в розмірі 15065 гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі