Зеленський їде у Запоріжжя, "безджинсова" Слепян, недорозпущена Рада та "дематюкація" по-запорізьки: підсумки дня

Зеленський їде у Запоріжжя, 'безджинсова' Слепян, недорозпущена Рада та 'дематюкація' по-запорізьки: підсумки дня

До Запоріжжя завтра приїде Володимир Зеленський 

У четвер, 18 липня, Запоріжжя із робочим візитом відвідає Президент України Володимир Зеленський, у порядку денному – мости і дороги. Про це повідомляє видання «Факти Запоріжжя» із посилання на власні джерела. 

За попередньою інформацією, Володимир Зеленський у Запоріжжі побуває на двох проблемних об’єктах. Перший – мости через річку Дніпро, які перетворилися на пам’ятник корупції та довгобуд. Другий – гребля ДніпроГЕС, аварійний стан дороги якої викликає багато нарікань у запоріжців, бо люди щоденно змушені тривали час стояти у пробках. Читати.

Недорозпустили: Зеленський зганяє депутатів на позачергове засідання

Президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням зібрати у четвер, 18 липня, позачергове засідання вже розпущеної Верховної Ради для розгляду запропонованих Гарантом законопроектів. Але чи вдасться йому зібрати народніх обранців, які вже, ймовірно, разбіглися по курортах для відпочинку? Читати.

Замість війни з корупцією очільниця ОДА оголосила війну дешевим джинсам

Тимчасово виконуюча обов'язки голови Запорізької облдержадміністрації Елла Слепян запроваджує в ОДА свої правила - введено дрес-код. Відтепер до ЗОДА пускають лише у діловому одязі – це стосується як чиновників, так і відвідувачів. Читати.

У Запоріжжі запропонували зробити посаду голови ОДА виборною

Хоча громадяни України самі обирають місцеву владу, вони мають майже нульовий вплив на формування владної структури на обласному рівні, а саме – на призначення Києвом голів обласних державних адміністрацій. Подана на сайті президента петиція пропонує виправити цю ситуацію. Читати.

"Раптова старість" запорізьких чиновників та депутатів: додаток підкорює соцмережі

Користувачі масово викладають у соціальні мережі свої фотознімки "раптової старості". Новий додаток може зістарити вас за долі секунди. Програма FaceApp дозволяє побачити себе старим і навіть змінити стать. Журналісти "Фактів Запоріжжя" вирішили перевірили, як будуть виглядати відомі запорізькі політики та чиновники через 20-30 років. Читати.

"Дематюкація" по-запорізьки: митець створює картини на місці реклами наркотиків та матюкливих написів

Поки в Раді розробляють та усіляко перероблюють законопроект, присвячений "дематюкації", у Запоріжжі з нецензурними словами борються у свій спосіб – щоправда, поки що лише з тими, які "прикрашають" собою численні стіни та паркани міста. Читати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі