Бідність чи зловживання: чиновниці із Запорізької ОДА багатомільйонні статки не заважають отримувати субсидію

Бідність чи зловживання: чиновниці із Запорізької ОДА багатомільйонні статки не заважають отримувати субсидію

Опрацьовуючи електронну декларацію  начальниці відділу підготовки аналітичних, інформаційних матеріалів апарату Запорізької ОДА, пані Юлії Савченко, ми виявили багато цікавих речей, яких вистачить не на одну статтю. 

Про те, що посадовиця має багато майна, страшенно довгий список золотих прикрас із діамантами, вартісні рушниці і зберігає мільйони в готівці,- ми писали дещо раніше. Аби перерахувати усе майно Савченко, ми витратили велику купу часу, адже список вражаючий. Його можна подивитися тут.

Поки народ зубожіє, чиновники продовжують залазити до кишені бідних 

При таких затьмарених статках, співробітниця облдержадміністрації встигає й субсидію отримувати. Юлія Савченко отримала декілька тисяч гривень субсидії від Управління соціального захисту населення Запорізької районної державної адміністрації. Про це свідчить її декларація. 

Субсидія - це пільга, адресна безготівкова допомога сім’ї, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

Виходить, українцям, які ледве зводять кінці з кінцями до субсидії зась, а от чиновникам зі зв'язками і мільйонними збереженнями й величезним списком вартісного майна - як раз навпаки. 

До відома, щороку Україна витрачає приблизно 70-80 млрд грн на субсидії населенню для оплати послуг ЖКГ та енергоносіїв. Однак, чомусь багато сімей, які реально потребують підтримки й ледве знаходять гроші на їжу із року в рік не можуть отримати цієї пільги. А от багатії, так. 

Невже люди, які мають пристойну зарплатню, безліч майна, справді потребують допомоги держави?  

Як сім'я «урвала» клапоть землі

Окрім цього, ми виявили, що обіймаючи посаду в Запорізькій ОДА, пані Савченко встигла «відтяпати» й солідну земельну ділянку у Запоріжжі. 

Мова йде про землю, площею 10 000 квадрати, у Біленькому, Запорізького району Запорізької області. Та от, декларує ділянку чоловік - Макодай Сергій Васильович, який орендує її усього за 4508 грн / рік. 

Цікаво виходить, земля орендована через РДА (районну державну адміністрацію -ред.), а усі РДА підпорядковуються, безпосередньо, Запорізькій ОДА. Тобто форма власності державна. Земля не пайова. 

Зазначимо, Савченко можна зустріти в приймальні губернатора області. Призначення чиновниці на посаду в облдержадміністрацію лобіював Сергій Валентиров, нардеп від «Блоку Петра Порошенка». До цього Савченко була його помічницею. Є інформація, що вони й досі співпрацюють.

Читайте також: 

Не люблю боязливих і слабкодухих, такі рано чи пізно стають зрадниками,- інтерв‘ю з депутатом Зайцевим 

До Запоріжжя прикута увага Путіна, тому важливий кожен крок – інтерв'ю з губернатором Запорізької області Костянтином Брилем (відео)

Десятки паїв, будинки, люксові автівки і тисячі доларів готівкою: е-декларація запорізького депутата-мільйонера

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі