Боротьба з корупцією: Очільник області звернувся до запоріжців з відкритим листом

Боротьба з корупцією: Очільник області звернувся до запоріжців з відкритим листом

Лист знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті ЗОДА.

16 вересня на офіційному сайті Запорізької облдержадміністрації з’явився відкритий лист Віталія Туринка. Очільник області звернувся до запорізьких чиновників, бізнесменів, контролюючих органів та активістів із закликом вести спільну боротьбу з корупцією.

За словами Віталія Туринка, ним будуть вжиті заходи із боротьби з умовами та проявами корупції у державних установах. Голова області, зокрема, наголосив на боротьбі «з відкатами», багаторівневому контролі та розподілу обов’язків між відповідальними за процедуру держзакупівель.

Крім того, керівник ЗОДА звернув увагу на необхідність аналізу змісту договорів на предмет наявності антикорупційних механізмів та накладання штрафних і господарських санкцій контрагенту за неякісне виконання договірних відносин. За очікуванням Туринка, проведення антикорупційних заходів значно вплине на зниження вартості державних закупівель на 15-20%.

«Попереджаю, що процес боротьби з корупцією незворотній та буде знаходитись під моїм особистим контролем. Буду вимагати від правоохоронних органів ретельного та всебічного вивчення кожного випадку корупції як з боку посадовців, так і з боку учасників тендерів та державних закупівель», - йдеться у листі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі