Боротьба за округ: очільник «Мотор Січі» і весільний фотограф поборються за місце у Верховній Раді

Боротьба за округ: очільник «Мотор Січі» і весільний фотограф поборються за місце у Верховній Раді

Інші конкуренти на окрузі наразі відсутні

Наше видання постійно відстежує інформацію про позачергові вибори у Раду. Стало відомо, що від 77 одномандатного виборчого округу в парламент балотується нардеп В'ячеслав Богуслаєв і молодий Запорізький фотограф Сергій Штепа. 

Інформація на ЦВК постійно оновлюється, поки що по округу зазначене прізвище лише нардепа. Однак, днями партія «Слуга народу» представила свою команду у Запоріжжі. Від неї по 77 ОВО в парламент йде фотограф Штепа.

Тобто, на окрузі, від якого традиційно балотується Богуслаєв (на якого працює третина запоріжців -ред.), "Слуга народу" вирішила висунути фотографа. Ми не маємо нічого проти пана Штепи, однак, шанси за вихід від початку є не є рівними. 

Повний список кандидатів в народні депутати від Запоріжжя можна подивитися тут. 

Інші конкуренти на окрузі наразі відсутні. 

Зазначимо, останній день прийняття заяв кандидатів був 20 червня, ЦВК припинила приймати заяви кандидатів у 0:00. 25 червня Центральна виборча комісія прийме остаточне рішення про реєстрацію кандидатів у народні депутати, які братимуть участь у виборах.

Списки кандидатів у Раду ЦВК оприлюднить у п'ятницю, 28 червня. Позачергові вибори в Раду відбудуться 21 липня 2019 року.

До відома: Сергій Штепа - зікінчив ЗНУ (Видавнича справа та редагування). Працював позаштатним кореспондентом і фотографом у декількох друкованих виданнях. Професійний фотограф, працює ним багато років.

В'ячеслав Богуслаєв - український політик, депутат 5-го, 6-го, 7-го та 8-го (нинішнього) скликань Верховної Ради, доктор технічних наук, професор. Статки обранця складають близько 300 млн $. 

З 1991 очолив підприємство «Мотор Січ», де був і головою правління, і генеральним директором. Однак, 2012 року подав заяву на звільнення з посади голови ради директорів ПАТ «Мотор Січ», через неприпустимість сумісності з посадою народного депутата. Відповідне звернення було задоволено.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі