Це фіаско, братан: як виборці Валентирова несподівано прозріли

Це фіаско, братан: як виборці Валентирова несподівано прозріли

Підсумки дострокових виборів до Верховної Ради України на мажоритарних виборчих округах у Запорізькій області виявилися досить передбачуваними – за результатами обробки 50% протоколів майже у всіх округах лідирують кандидати від "Слуги народу". Відзначилися тільки Мелітополь та Бердянськ – у першому верхівку списку посів нинішний мер міста, у другому лідирує діючий нардеп Верховної Ради Олександр Пономарьов.

Але мова зараз не про вибори і навіть не про Пономарьова, а про його завзятого друга та товариша, теж нардепа, Сергія Валентирова, який на своєму 81-му окрузі демонструє навіть не характерний для кандидатів від "Опозиційної платформи – За життя" другий результат, а й третій, поступаючись кандидату від "Слуги народу"  та Аграрної партії – станом на 16 годину 22 липня після опрацювання 34,63% протоколів у Валентирова лише 22,77% голосів проти 35,21% у "слуги народа" Мельника та 28,79% у "аграрія" Калімана.

Валентиров – народний депутат від ОПЗЖ, але раніше він виступав від "Блоку Петра Порошенка". Під час передвиборчої кампанії кандидат відзначився тим, що їздив своїм округом та роздавав усім окуляри для зору. Неодноразово надходила інформация, що в такий спосіб Валентиров намагається підкупити виборців, а поліція навіть почала провадження за фактом підкупу – щоправда, копи не підтвердили, що провадження відкрите саме через діяльність Валентирова.

Але всі "окулярові" підкупи Валентирову не дуже й допомогли, принаймні, якщо робити висновок з його результатів. Мабуть, цього разу роздані окуляри були в тему – люди вдягнули їх та побачили, що Валентиров, м'яко кажучи, не відрізняє державний карман від свого.

Зрозуміло, що така ситуація з фіаско Валентирова знайшла своє відображення у мемах.

Та зараз окрім поразки на виборах Валентирова повинна турбувати інша проблема: за нього щільно взялася поліція. Валентирова разом із Пономарьовим вважають причетним до вбивства ветерана АТО та громадського діяча Віталія "Сармата" Олешка 31 липня 2018 року. Перший виклик на допит депутат проігнорував, відговорившись виборами. Але зараз ГСУ Нацполіції призначило новий допит – на 25 липня, і тут вже виборами не прикриєшься, бо вони вже скінчилися, а підрахунок голосів вимальовує не кращу для народного обранця картину.

Хтозна, чи вдасться депутату вислизнути з обіймів правосуддя і на цей раз. Але ми будемо уважно стежити за ситуацією.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі