«Це нахабний грабунок народу»,- Юрій Бойко в Запоріжжі прокоментував реформи й розповів, як покращити ситуацію в країні

«Це нахабний грабунок народу»,- Юрій Бойко в Запоріжжі прокоментував реформи й розповів, як покращити ситуацію в країні

До Запоріжжя сьогодні, 16 липня, з робочим візитом завітав співголова партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Верховної Ради України Юрій Бойко.

В рамках візиту політик побував на державному підприємстві стратегічного значення, оборонному авіаремонтному заводі «МіГ Ремонт». Бойко зазначив, що стан речей на заводі, та й в оборонній галузі  “в цілому нормальний та, з іншого боку - просто зло бере”:

“Приємно, що подібні підприємства, попри всі складнощі, з якими вони стикаються, й досі функціонують та розвиваються. Однак є проблема - вчасна оплата за виконану роботу міністерством оборони та відомствами, які за це відповідають. Я борюся за відновлення  справедливості та гідний рівень заробітної плати для людей», – сказав політик.

Пан Бойко також прокоментував запроваджений у 2014 році збір коштів на потреби Збройних сил. Нардеп наголосив на тому, що його конче необхідно скасувати: «Військовий збір буде відмінено. Адже, фактично він не приносив користі солдатам, тільки можновладцям. Це нахабний грабунок народу», – пояснив він.

Також народний обранець заявив про необхідність перерахувати пенсії військовим пенсіонерам, які стали жертвами законодавчої казуїстики.

«Військові пенсіонери отримують пенсію згідно закону від 1992 року, їхня пенсія збільшується постановою Кабінету Міністрів. Я зараз поясню, що наробила влада і чому почався скандал. А тому що військовим підвищували зарплатню не постановою Кабміну, а наказом міністерства оборони у п’ять разів. Оскільки не було постанови Кабміну, про військових пенсіонерів просто забули й пенсії їм не перерахували. Наразі у нас в парламенті лежить законопроект, згідно із яким, незалежно від того, чи постановою збільшується зарплатня, чи наказом, - військовим пенсіонерам пенсії будуть перераховані”,– пояснив пан Бойко.

До того ж, однією із задач, яку ставить перед собою партія «Опозиційна платформа – За життя» - є зниження ціни на газ:

«Те, що з людей беруть за газ вісім тисяч – це повний абсурд. Я був міністром енергетики, при мені газ коштував 400 гривень, народ навіть і гадки не мав, що є якісь проблеми. А вони зробили по вісім тисяч і назвали це реформою», – обурився нардеп.

Наостанок, під час робочого візиту, Бойко закликав запоріжців на дострокових парламентських виборах 21 липня обов’язково прийти й зробити свідомий вибір. Загалом пан Бойко декларує не тільки політичні, але й, переважно, економічні цілі, і вони знаходять живий відклик у запоріжців, оскільки стосуються кожного та є зрозумілими для пересічного громадянина. Чи зможе «Опозиційна платформа – За життя», номер шість у списку партій, прорватися до верхівки влади та змінити щось в Україні – зараз сказати важко. Залишається лише чекати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі