Чхати на пасажирів: у Запоріжжі водій маршрутки палив прямо в салоні

Чхати на пасажирів: у Запоріжжі водій маршрутки палив прямо в салоні

Куріння у салоні автівки, тим більше маршрутного таксі – не краща ідея

Запорізькі маршрутники час від часу своєю поведінкою вганяють у ступор мешканців міста, які вже начебто звикли до зухвалості водіїв-маршрутників, але іноді трапляється вже таке, що не відреагувати просто не можна – враховуючи той фактор, що зауваження пасажирів маршрутників зазвичай не цікавлять.

Так, в одному із маршрутних "спринтерів" помітили грубе порушення – там на вході здачу пасажирам роздавав водій із цигаркою у роті. Тютюновий дим він видмухував у салон, а на пасажирів, до яких цей дим діставав, нібито й зовісм не звертав уваги. Відповідне відео з'явилося на аккаунті YouTube одного із запорізьких пабліків.

Пасажири були обурені поведінкою водія, бо палити у салоні маршрутки, де мало місця та нема нормальної вентиляції, це не краща ідея. Особливо погано людям, які мають проблеми із дихальною системою, потерпають від спеки або ж просто не курять. Містянам радять при виявленні подібних порушень фіксувати номер маршрутного таксі, маршрут, дані з бейджу водія, та йти скаржитися у правоохоронні органи.

Нагадаємо, запорізьких маршрутників тепер будуть штрафувати за різноманітні порушення під час поїздки – зокрема, за шансон, неохайність, паління у маршрутному таксі тощо. А от за паління пасажирів у марщрутці ніхто нічого не казав – нагадаємо, що в одній з маршруток пасажир не витримав та почав палити у вікно.

Також ми писали що, одного "маршрутного героя" звільнили через інцидент з ображанням пасажирки. А інший "спіді-гонщик" розігнав переповненого буса аж до 150 км на годину.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі