Чи зможе Володимир Величко перемогти «бувалих» народних обранців в передвиборній гонці?

Чи зможе Володимир Величко перемогти «бувалих» народних обранців в передвиборній гонці?

За інформацією джерел редакції, в депутати Верховної Ради у найближчі дні буде висуватися Володимир Величко - депутат Запорізької обласної ради, кандидат економічних наук. Балотуватися політик буде по виборчому округу 74 (Олександрівський і Комунарський райони).

Ми зв'язалися з народним обранцем, аби підтвердити цю інформації. Величко пообіцяв надати коментарі у найближчі дні. Чекаємо.

Наразі невідомо, йде пан Величко в Раду як самовисуванець, чи як кандидат від однієї з партій. 

Зазначимо, у 2012 році Величко вже балотувався в народні депутати по округу 79 і зайняв 2-е місце, набравши 19600 голосів. Кандидат - серйозний суперник, з огляду на його активність, молодість і ерудицію, комусь доведеться з ним дуже попітніти, а може і поступитися мандатом у Верховній Раді. 

Підтримати Володимира Величко у виборчих перегонах вирішив запорізький авторитетний політик, депутат 4-х скликань ВРУ Бабурін Олексій Васильович, котрий заявив, що дорогу в парламент потрібно відкривати молодим, освіченим фахівцям з гарною репутацією. 

Нещодавно ймовірні опоненти Величко обрушили через плакати, які він розмістив в Запоріжжі хвилю чорного піару. Та результат це дало протилежний: впізнаваність молодого політика помітно зросла. 

У бекграунді пан Величко має і надання безкоштовної юридичної допомоги жителям свого округу, утеплення шкіл, будівництво спортивного клубу, облаштування дитячих майданчиків, закриття нелегальних точок продажу алкоголю і, що цікаво, за час депутатства в облраді він не був причетний до корупції та скандалів. 

Далі буде. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі