Чи звільняють прокурора Запорізької області Валерія Романова: офіційна інформація

Чи звільняють прокурора Запорізької області Валерія Романова: офіційна інформація

Днями у Фейсбуці поширилося повідомлення про те, що очільника Запорізької обласної прокуратури Валерія Романова начебто звільняють з посади.

Таку інформацію активно розповсюджував один із депутатів міськради. Підхопили новину і ряд місцевих ЗМІ. 

Деякі засоби масової інформації зазначили, що прокурора не лише знімають з посади, а і що його замінить колега з Чернігівської області Володимир Комашко. Деякі наші колеги навіть назвали дату, коли буде представлений новий очільник обласної прокуратури. Мова йде про 14 травня. 

Однак, що ж насправді коїться в прокуратурі, ми дізнавалися у прес-секретаря установи. 

Виявляється, до прокуратури ніяких заяв, розпоряджень чи телефонних дзвінків з цього приводу не надходило. За словами прес-секретаря, пана Андрія Рибальченка, прокурор працює у звичайному режимі та продовжує виконувати свої обов'язки. 



Отож, інформація про звільнення - це наразі лише чутки. Щойно щось стане відомо, ми обов'язково повідомимо. Стежте за новинами. 

Зазначимо, генеральний прокурор України Юрій Луценко днями обіцяв провести масштабну перестановку кадрів серед облпрокурорів.

Нагадаємо, вкінці лютого поточного року, наказом Юрія Луценко зі скандалом було звільнено з посади керівника Запорізької місцевої прокуратури № 2 Романа Мазурика. 

Декілька тижнів тому в ЗМП№2 призначили заступника прокурора.

До керма став Василь Васильович Бажанюк. До Запоріжжя, Бажанюк працював прокурором у Криворізькій місцевій прокуратурі №1. В місцевих ЗМІ фігурує інформація, що пан Василь має відношення до рейдерських захоплень. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі