Чисельність меншає: на Запоріжжі зафіксовано 55 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Чисельність меншає: на Запоріжжі зафіксовано 55 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Чисельність переселенців на Запоріжжі за 2014-2018 роки зменшилась зі 120 тисяч до 55 тисяч осіб. 

Станом на початок липня 2019 року, у запорізькій Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб, перебуває 54,9 тисячі осіб. Серед них 8,3 тисячі - діти, а 2,4 тисячі - інваліди. 

Внутрішньо переміщені особи продовжують проживати у соціальних гуртожитках у Запоріжжі, Мелітополі, Токмаку, Енергодарі, Бердянську та Комиш-Зорянській ОТГ.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ЗОДА, щомісячну адресну допомогу отримали всього 8 тисяч сімей. Сума коштів на цю виплату у поточному році склала майже 70 млн грн.

Варто зазначити, у Запоріжжі функціонує транзитне містечко модульного типу, яке розраховане на 544 ліжко-місця. На теперішній час там проживає 250 переселенців. Містечко отримане Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, як гуманітарна допомога.

Департаментом соціального захисту населення ЗОДА у 2019 році направлені до Міністерства соціальної політики України розрахунки щодо виділення коштів для отримання 17 ВПО грошової компенсації на придбання житла на загальну суму 18,28 млн грн. У 2019 році виділено коштів одній особі у розмірі 896,6 тис. грн на придбання житла.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі