ЦВК оголосила переможців на п'яти виборчих округах у Запорізькій області

ЦВК оголосила переможців на п'яти виборчих округах у Запорізькій області

31 липня та 1 серпня ЦВК оголосила переможців на мажоритарних округах №76, №77, №78, №80 та №82.

Центральна виборча комісія під час засідання 1 серпня продовжила оголошення переможців дострокових виборів до Верховної Ради України на мажоритарних округах. Серед іншого, оголосили переможців й на двох округах Запорізької області.

Так, переможцем на 77-му мажоритарному виборчому окрузі оголошено весільного фотографа Сергія Штепу, кандидата від "Слуги народа", який з великою перевагою обійшов багаторічного "володаря" округу, очільника "Мотор Січі" В'ячеслава Богуслаєва.

На 80-му окрузі ЦВК оголосила переможцем чинного мера Мелітополя Сергія Мінька, який виборов перемогу в кандидатів від "Слуги народу" та "Опозиційної платформи – За життя". ЦВК визнав перемогу Мінька попри численні повідомлення про використання адмінресурсу та порушення перебігу виборчого процесу з боку кандидата.

На запорізьких мажоритарних округах №76, №80 та №82 також встановлено переможців – на засіданні ЦВК 31 липня переможцями там оголошено Євгена Шевченка (округ №76, "Слуга народу"), Олександра Пономарьова (округ №78, "Опозиційна платформа – За життя") та Маріну Нікітіну (№82, "Слуга народу").

Нагадаємо, 21 липня пройшли дострокові вибори до Верховної Ради України. За підсумками виборів у загальнодержавному одномандатному окрузі та не менше 125 з 199 мажоритарних округів лідирує партія "Слуга народу", яка отримала монобільшість у парламенті. Разом із нею пройшли до парламенту "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос" Вакарчука.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі