ДБР на службі олігархату, виживання фермерів та 17 мільйона реконструкція стадіону: підсумки дня

ДБР на службі олігархату, виживання фермерів та 17 мільйона реконструкція стадіону: підсумки дня

Найголовніше за 23 березня

Підрядник зі шлейфом кримінальних проваджень реконструює басейн для школи вищої спортмайстерності у Запоріжжі

В нашій області триває «Велике будівництво». Не виключенням стало й Запоріжжя. На днях завершився тендер на реконструкцію плавального басейну КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради. Вартість реконструкції складає 8 млн 300 тис. грн. Тендер пройшов за переговорною процедурою, у зв’язку з чим тендерна документація відсутня. Більше тут.

ДБР на службі олігархату?

Сьогодні ми розповімо, про те, як Дмитро Фірташ використовує новий правоохоронний орган, створений для боротьби зі злочинами високопосадовців для повернення власних грошей. Так, Державним бюро розслідувань у м. Мелітополі розпочато кримінальне провадження за фактом винесення суддею завідомо неправосудної ухвали про зняття арешту із рахунків ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Досудове розслідування кримінального провадження № 62019080000000589 від 19.12.2019, здійснюється за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 375 КК України. Більше тут.

Як запорізькі фермери, позбавлені підтримки влади, змушені боротись за виживання

З 17 березня Запорізький регіон живе в умовах суворого карантину, як й в більшості областей, тут закриті торгові центри, кінотеатри, ресторани, усі розважальні заклади, тощо. У скрутному становищі опинились підприємці та фермери, оскільки функціонування ринків заборонили. Однак, що робити з сільгосппродукцією фермерам, які вклали великі гроші у вирощування ранніх овочів – не пояснили. Більше тут.

У Запорізькій області реконструюватимуть стадіон за 17 мільйонів

Департамент капітального будівництва ЗОДА оголосив тендер на реконструкцію багатофукнціонального стадіону для Комишуваської ОТГ. Вартість робіт оцінили у 17 млн грн. Про це стало відомо з системи електронних закупівель. Наразі на сторінці тендеру триває аукціон. Більше тут.

Запорізьке підприємство отруює мешканців міста

Мешканці Заводського району поскаржились на підприємство, яке "отруює" запоріжан. Зазавичай, підвищене забруднення повітря фіксують у нічний час. Більше тут.

Висока зарплатня та кілька квартир: як на свої доходи живе запорізька суддя?

Ми продовжуємо знайомити вас із деклараціями запорізьких чиновників, статки яких нерідко вражають. Сьогодні розповімо саме про такий випадок - суддю Запорізького апеляційного суду. Ірина Кочеткова обіймає посаду судді у Запорізькому апеляційному суді та, судячи з усього, отримує гарну заробітну плату за свою роботу. Більше тут.

Грошові подарунки від помічників та «пенсійні» збереження у валюті: на чому заробляє запорізька депутатка?

Депутатка Запорізької міської ради від фракції «Опозиційний блок» Зінаїда Гальчинська, напевно одна з найвідоміших відомих діячок, яка роздала на допомогу свій депутатський фонд, однак частину з них своїм помічникам, але все одно, яка не яка добра справа. За що вони, у свою чергу також зробили невеликий подаруночок у вигляді грошей. У нашій рубриці #задекларовані та щасливі, розглянемо «свіженьку» декларацію депутатки. Більше тут.

Коментарі