ДБР оголосило конкурс на 268 посад та вимагає надати право на прослуховування

ДБР оголосило конкурс на 268 посад та вимагає надати право на прослуховування

Наразі оперативне супроводження здійснюється оперативниками інших правоохоронних органів, а влаштовувати прослуховування ДБРівцям взагалі заборонено

Державне бюро розслідувань України оголосило конкурс на 268 посад в оперативних підрозділах центрального апарату, який буде проходити до 26 вересня. Серед основних вимог до конкурсантів – відсутність досвіду роботи в правоохоронних органах, повідомив директор ДБР Роман Труба у своєму Telegram.

"Початку цього конкурсу ми чекали півтора року, адже Верховна Рада довго не могла виправити технічну помилку в Законі про ДБР. Весь цей час оперативний супровід у наших виробництвах здійснювали колеги-правоохоронці. Ми дякуємо їм за співпрацю. З початком роботи власних оперативних підрозділів ми зможемо самі проводити оперативно-розшукові дії", – вказав він.

Окрім того, Труба зазначив, що подальшим кроком ДБР стане вимога на право здійснювати прослуховування.

"Нам би ще дати право на прослуховування, але це наступна сторінка в історії, і гадаю, вона буде", – пообіцяв він.

Нагадаємо, що ми писали про стійку корупційну схему тиску на бізнес, яку налагодила філія ДБР у Мелітополі. Зокрема, співробітники Джербюро порушують провадження за статтею 212 (ухилення від сплати податків), яка не входить до їхньої компетенції, та вчиняють тиск на приватних підприємців. Докладніше про це – у наступних наших матеріалах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі