ДБР відмовило нардепам: розслідувати справу екс-губернатора Запорізької області не будуть

ДБР відмовило нардепам: розслідувати справу екс-губернатора Запорізької області не будуть

Нещодавно ми розповідали, що нардепи із Запоріжжя від партії СН - Роман Соха та Михайло Крячко ініціювали запити на адресу ДБР з проханням провести розслідування проти правопорушень, вчинених колишнім головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем. 

Депутатський запит датований 11 лютого.

Депутати зазначають той факт, що Костянтин Бриль перебуваючи на державній службі став власником елітної нерухомості, під Києвом та на Кримському узбережжі, вартістю близько 4 мільйонів доларів, усе майно зареєстрував на дружину та її батьків.

Також вказується на факти незаконного заволодіння земельними ділянками під час проведення проекту «Урожай-2016». Земельні ділянки були оформлені на фірму Сергія Макодая, який є чоловіком помічниці Костянтина Бриля Юлії Савченко. У викладеній інформації ЗМІ щодо причетності Юлії Савченко до порушення законодавства під час постачання харчових продуктів на адресу Веселівського психоневрологічного інтернату.

Втім, ДБР на чолі з тодішнім т.в.о. директором відомства Ірини Венедиктової, відповіло нардепам, що не бачить злочину в діях Костянтина Бриля.  

Раніше ми повідомляли, що 17 слідчих ДБР займаються розслідуванням компанії, яка будує вітроелектростанцію «Зофія», потужністю 750 МВТ, на території Якимівського району Запорізької області.

Цікаво, що директора товариства з обмеженою відповідальністю ніяким чином не можна віднести до жодної категорії осіб, які підпадають під слідство ДБР. Деталі тут.

За законом, Державне бюро розслідувань - це новий правоохоронний орган, створений для боротьби зі злочинами високопосадовців. Завданнями ДБР є своєчасне запобігання, виявлення, припинення, швидке розкриття та об’єктивне розслідування злочинів, віднесених до компетенції Бюро.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі