Депутат-хабарник, погрози "Водоканалів", війна з плакатами та самогон з-під ЧАЕС: підсумки дня

Депутат-хабарник, погрози 'Водоканалів', війна з плакатами та самогон з-під ЧАЕС: підсумки дня

Нвйголовніше та найцікавіше за 8 серпня.

У Запорізькій області при отриманні хабаря затримано депутата райради

Працівники СБУ  затримали депутата  міської ради, який вимагав хабар у розмiрi 20 тисяч гривень у директора місцевого ринку. (Читати)

З 20 серпня водоканали України можуть перейти на погодинну подачу води

З 1 липня повноцінно запрацювала нова модель ринку електроенергії, в результаті чого відбулось подорожчання електроенергії для підприємств на 25%. Ця ситуація стала критичною для галузей водопостачання та теплопостачання. (Читати)

Стало відомо, скільки українці відпочиватимуть на День Незалежності

Оскільки День Незалежності припадає на суботу, 24 серпня, то вихідний переноситься на понеділок - 26 серпня. Нагадаємо, що цього року не буде параду на Хрещатику в Києві, про що заявив Президент України Володимир Зеленський. (Читати)

Після приїзду Пономарьова у Бердянську почали "воювати" із плакатами зі вбитим Олешком – ЗМІ

Комунальні служби міста Бердянськ Запорізької області почали активно прибирати з міських вулиць постері із зображенням вбитого у 2018 році громадського активіста та ветерана АТО Віталія Олешка на прізвисько "Сармат". (Читати)

Запоріжці беруть участь у зйомках нового серіалу

Зйомки серіалу відбуваються в історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» на Хортиці. Робота над серіалом «Абсолютно брехлива історія» на території міста триватиме до 26 серпня. (Читати)

На території Чорнобиля хочуть виготовляти крафтову самогонку

Спільна команда науковців з Великої Британії та України презентувала на початку серпня експериментальний радіоактивно безпечний алкоголь – самогон "АТОМІК". Чому саме радіоактивно безпечний? Тому що виготовлено його на території Зоні відчуждення з Чорнобильської води та пшениці. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі