Депутат Широківської ОТГ не пам’ятає вартості свого автопарку

Депутат Широківської ОТГ не пам’ятає вартості свого автопарку

Продовжимо знайомство з деклараціями чиновників та депутатів Запорізької області й сьогодні розповімо про директора комунального підприємства «Благводсервіс Широківської громади» Дениса Міхайлова.

Денис Сергійович не тільки очолює комунальне підприємство, а ще є депутатом Широківської ОТГ, входить до постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології, житлово-комунального господарства та комунальної власності громади.

Так, за даними НАЗК, депутат у декларації за 2019 рік вказав придбання трьох автівок представницького класу протягом минулого року, при цьому зазначив, що вартість транспортних засобів на час набуття у власність йому не відома.

Так, у липні минулого року Денис Міхайлов набув у власність Mercedes-Benz S320, 2006 року випуску.

У жовтні автопарк депутата поповнив Cadillac ATS, 2012 року випуску.

А перед Новим роком Денис Міхайлов  став власником BMW X6, 2010 року випуску.

За допомогою ресурсу Auto.ria ми з’ясували, що вартість кожної із придбаних у 2019 році Денисом Міхайловим автівок перевищує 300 000 гривень

Так, Mercedes-Benz S320, 2006 р.в. сьогодні коштує 300-400 тис. грн.

 

Ринкова вартість Cadillac ATS, 2012 р.в. також  складає 300-400 тис. грн.

А от середньо ринкова  вартість BMW X6, 2010 р.в складає від 450 до 850 тис. грн.

 

Той факт, що Денис Міхайлов не вказав вартість Mercedes-Benz S320,  Cadillac ATS та BMW X6 на дату їх придбання у власність, володіння або користування не звільніє його від відповідальності, у разі якщо вартість якоїсь із придбаних автівок перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2019 року.

Викладені факти можуть свідчити про порушення Денисом Міхайловим вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», а саме вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

Перевірити викладені факти повинні правоохоронні органи, та у разі підтвердження інформації притягнути депутата Широківської ОТГ Дениса Міхайлова до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі