Депутат Володимир Величко розподілив субвенцію на потреби округу на Запоріжжі

Депутат Володимир Величко розподілив субвенцію на потреби округу на Запоріжжі

Прес-факт*

Депутат Запорізької обласної ради Володимир Величко прозоро і чесно розподілив кошти депутатської субвенції. «Сьогодні соціальні об’єкти сільської місцевості потребують підвищеної уваги та повинні мати особливий пріоритет у виділенні коштів як на місцевому, так і на державному рівні. На жаль, залишається чимало незначних, але «кричущих» проблем, закрити які допомагає депутатська субвенція», - зазначає Володимир Величко. Вже третій рік поспіль депутат особисто вивчає проблеми округу та розподіляє 700 тис. грн, передбачені «Програмою сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки» на підтримку шкіл, дитячих садків, амбулаторій.

Цього року на прохання Водянської громади було виділено чималі кошти (87 тис. грн) для модернізації сільськогосподарської техніки, зокрема, придбання борони та роторної косилки. Батьківський колектив села Заповітне звернувся до депутата з проханням допомогти в придбанні меблів для ясел-садка «Золота рибка». Враховуючи, що матеріально-технічна база дитячих садків вже безнадійно застаріла і вимагає повноцінної заміни, а діти сплять на ліжках, які купувалися більш як двадцять років тому, Володимир Величко прийняв рішення придбати 50 комплектів ліжок з матрацами та дві модульні стінки для вихованців закладу.

Питання забезпечення комфорту в навчальних закладах сільських територій завжди в пріоритеті для Володимира Величка. Нове обладнання: кондиціонер, ноутбук, кухонну витяжку та мікрофони придбано для дошкільного навчального закладу ясла-садок «Дзвіночок» Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Потреби села Іванівка задовольнили у вигляді придбання двох бензопил та трьох мотокос. Також на кошти депутатської субвенції в класах Іванівського НВК будуть встановлені кондиціонери, ноутбуки та телевізор.

Три кондиціонери, бензопила та мотокоса надійдуть на потреби села Благовіщенка. В амбулаторії села Нововодяне опалювальний сезон розпочнуть з використанням нового газового котла. Торік в селі Дніпровка по вул.Першотравневій, 99 було встановлено ігровий майданчик, щоби молоді батьки могли проводити дозвілля з дітьми в гарних та безпечних умовах. Цьогоріч вирішено поряд з дитячим встановити також спортивний майданчик загальною вартістю 80 тис. грн. При виборі комплексу (турніків, тренажерів) були враховані як потреби дітей, так і дорослих, яким потрібно спортивне обладнання для здорового дозвілля на свіжому повітрі.

Кам’янсько-Дніпровська центральна районна лікарня отримала фінансування на закупівлю 10 комп’ютерів. «Наявність сучасної техніки та доступ до інформаційних технологій зроблять роботу лікарів більш продуктивною та комфортною. Це також необхідні умови для підвищення якості лікування пацієнтів», - наголосив В.Величко.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі