Депутат, котрий тривалий час уникає силовиків заявив, що йде у Верховну Раду

Депутат, котрий тривалий час уникає силовиків заявив, що йде у Верховну Раду

Людина загинула у ДТП, а депутат збагачується і просувається по кар'єрній сходинці.

Ярослав Гришин зареєструвався кандидатом в депутати Верховної Ради України. Про це лідер запорізького «Укропу» повідомив учора, 17 червня, на своїй сторінці в Фейсбук. 

Балотуватиметься пан Гришин по 75 одномандатному виборчому округу - центр міста Запоріжжя, Дніпровський район. Межі: Дніпровський, Заводський райони міста Запоріжжя. 

Участь у смертельному ДТП.

Ярослав Гришин намагається уникнути кримінальної відповідальності за спричинену в наслідок його дій смерть людини.

Прокуратурою Запорізької області наразі здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом трагічного ДТП за участю депутата Гришина. Однак, народний обранець не поспішає приходити до прокуратури. Детальніше тут.  
 

Політичний бекграунд.
 

В Запоріжжі Ярослав Гришин відомий як адвокат, керівник обласної організації партії «Укроп» та очільник однойменної фракції в обласній раді, де він входить до постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації.

Ярослав Гришин народився 3 квітня 1985 року в Запоріжжі. Закінчив Класичний ліцей. З 2003 по 2008 роки навчався у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого (Харків).

З 2013 року і до тепер - засновник, керуючий партнер та директор ТОВ «Міжнародна юридична фірма« Ярослав Гришин і партнери», яка спеціалізується на злиттях і поглинаннях, корпоративних і господарських суперечках, земельному та кримінальному праві.

У 2015 році Ярослав Гришин, перед тим, як приєднатися до «Укропу», намагався інтегруватися в команду «Самопомочі». Він разом із другом дитинства Михайлом Прасолом створив ініціативну групу партії в Запоріжжі, але вона була розпущена центральним керівництвом.

У березні 2016 року ряди партії покинули адвокати Дмитро Гладкий і Дмитро Яценко. Вони також припинили співпрацю з юридичною фірмою Ярослава Гришина. На місцевих виборах обидва балотувалися до міськради від «Укропу», проте не пройшли.

За даними декларації, депутат зберігає готівкою 7 млн. грн., 40 тисяч доларів і 40 тисяч євро. У власності Гришина знаходиться квартира і гараж. В автопарку лідера запорізького «Укропу» - автомобілі преміум-класу Infiniti EX35, 2008 р. в. та Land Rover Discovery Sport, 2015 р. Причому, зростання добробуту Ярослава Гришина ЗМІ пов'язують, в тому числі, із участю адвоката та політика у рейдерських атаках на підприємства і тиском на малий і середній бізнес.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі